Vize Başvuru Sonucu

Vize Başvuru Sonucu

Vize başvuru sonucu çıktığında belgelerinizi alabilirsiniz. Yurtdışına çıkış yapmadan önce gerekli belgeleri toparlamamız..

Vize Başvuru Sonucu

Vize Başvuru Süreci

1. Adım: Başvurunuzdan önce, ziyaret amacınızın net olması gerekmektedir; vize başvurunuz boyunca size yardımcı olacağımızı fakat vize kategorinizin seçimi hakkında size tavsiyelerde bulunma ve ya rehberlik yapma konusu için yetkili olmadığımızı unutmayınız. Görevimiz temel olarak idari olduğundan, yüzde yüz Bulgaristan Başkonsolosluğunun inisiyatifinde olduğunda vize alıp almayacağınız ya da müracaat süresinin ne kadar süreceği bu gibi konularda konuşma hakkına sahip değiliz. Bu internet sitesindeki “Vizeniz hakkında her şey” linkine gidiniz ve başvurmak arzuladığınız vize kategorisiyle ilişkili detaylara bakınız, burada geçerli ücretler, gerekli belgeler, Vize müracaat formu, fotoğraf özellikleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

2. Adım: Başvurunuzu yapın: Vize başvuru Merkezini ziyaretinizden öncelikle güvenlik düzenlemeleri duyurularını kesinlikle okuyunuz. Vize başvuru Merkezini ziyaret edin ve lüzumlu destekleyici dokümanlarla birlikte doldurulmuş Vize başvuru Formlarınızı teslim edin.

3. Adım: Geçerli ücreti ödeyin: başvuru merkezine göre değişiklik gösterdiğinden, vize ücretinin nereye ödeneceğini görebilmek için lütfen “Vize ücretleri” bölümünü inceleyin. Servis ücreti başvuru merkezlerimizde Euro şekilde tahsil edilecektir. başvuru sahibi ilave hizmetleri tercih etmesi halinde, Kurye teslimatı için ödeme Euro, Fotoğraf ve Fotokopi için Türk Lirası şekilde yapılacak olup, Merkezde yapılan tüm ödemeler için makbuz verilecektir.

4. Adım: müracaat sırasında size verilen pasaport teslimat fişi üstündeki referans numarasıyla internet sitemizden yada davet merkezimizden başvurunuzun durumunu takip edin. (Opsiyonel hizmet olarak size sms ve e-mail de gönderebiliyoruz)

5. Adım: Takibini yaptığınız pasaportunuzun Vize müracaat Merkezimize ulaştığını gördüğünüzde, “Bize Ulaşın” kısmında göreceğiniz pasaport teslimat saatlerimiz içerisinde pasaport teslimat fişiyle ofislerimize gelerek pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!