Hakkımızda

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Yurtdışı Eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli, hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile hizmet sunmaktadır.

Yurtdışında eğitim hakkında danışmanlık hizmeti veren kuruluştur. Profesyonel ve profesyonel personeli ile ilk basamak olan yurt ve okul seçiminden, vize işlemleri, ekonomik otobüs uygun tayyare biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her süre en çok fırsatları ve imkanları sunmak için çalışmaktadır.

Sektörel ve teknolojik haberleri yakından takip eden Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa sürede, bu sektörün önde gelen firmalarından bir tanesi olmuştur.

Gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici marka olmak olan ve bunun gerçekleşebilmesi için lüzumlu olan yolun, talebe memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.

Firmamız yurtdışı eğitim sektöründe, devrimizin gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktır.

Kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiştir.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sektöründe verdiğimiz hizmetlerle, öğrencilerimizin gelecekle ilgili endişelerini en aza indirgemek ve ideallerini gerçekleştirmelerinde ilk basamak olmak.

Yurtdışında eğitim almak arzulayan bireyler ile yurtdışındaki eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlenerek gitmek dileyen bireyin ihtiyaçlarına müsait olan programı belirlemektir.

Yurtdışı eğitim danışmanlığı hakkında belirli bir standart oluşturmak ve son gelişmelere adapte olmalarına yardım ederek, öğrencilerin yaşayabilecekleri mağduriyetleri engellemek.

Okullara direkt başvuru yapmayı düşünen öğrencileri güvenilir yönlendirerek tecrübe ve bilgi eksikliğinden dolayı yaşayabilecekleri zorlukları minimuma indirmek. Diğer kuruluşların temsil yetersizliği yüzünden öğrencilerin mağdur olmalarını engellemek.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sahasında hızlı, kaliteli dürüst hizmetlerimizle öncü ve yöneltici markadır.