Giriş Sistem

Giriş Sistem

Giriş Sistem, Yakın, tanıdıkları, Güvenli ve arkadaş bir memleket, üniversite seçimi hem öğrenci hem de aileleri için stresi yanında..

İçindekiler

Giriş Sistem

Yakın, tanıdıkları, Güvenli ve arkadaş bir memleket, üniversite seçimi hem öğrenci hem de aileleri için stresi yanında getirmektedir. Ailenin beklentileri bir yana öğrencinin hayal ettiği eğitimi alabilmesi uğruna harcadığı emek ve süre çok aşırı değerlidir. öğrenci geleceğini bir kaç saatlik sınavların sonuçlarına göre belirlemek mecburiyetinde değildir.

Bu bir hale çözüm şekilde Bulgaristan‘da üniversite eğitimi seçeneğini sunuyoruz. öğrencilerimiz TYT ve AYT  stresi yaşamadan, istediği alanda eğitim alabilecek üstelik YÖK denkliği olan okullarda. Yurtdışında üniversite eğitimi denildiğinde, YÖK denkliği hem ailelerin hem de öğrencilerin kafasını kurcalayan soruların başında gelir. Bulgaristan’da üniversite eğitimi ile sırf YÖK denkliği olan bir diploma değil tıpkı zamanda tüm Avrupa Birliği üyesi ülkelerde geçerliliği olan bir diploma sahibi olacaksınız.

Daha çok aileleri ilgilendiren en önemli konulardan biri de eğitimin maliyetidir. Bir aşırı ülkede -bilhassa anadili İngilizce olan ülkelerde- üniversite eğitiminin maliyeti epey bir yüksektir. Bulgaristan bu bakımdan da oldukça avantajlıdır. üniversitelerin yıllık harç ücretleri çok aşırı uygundur. Bunun yanı sıra Bulgaristan’da hayat ülkemize göre daha hesaplı bulunduğu için eğitim harcamaları minimum seviyede tutmak olasıdır.

Bulgaristan 1 Ocak 2007 tarihinden itibaren Avrupa Birliği’nin üyesidir. Son yıllarda Türk öğrenciler yönünden üniversite eğitimi için en fazla tercih edilen ülkelerden birisi olan Bulgaristan sizin arasında en doğru seçenektir. Eğitim programlarına olan ilgi her geçen yıl artıyor. Bulgaristan’da yaklaşık 5000 Türk talebe eğitim alıyor.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!