Danışmanlık Hizmetlerimiz

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Eurostar yurtdışı eğitim firması olarak danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde her yıl çok sayıda öğrenciyi dünyanın belirli bölgelerine..

İçindekiler

Danışmanlık Hizmetlerimiz

 • Bulgaristan’daki üniversite ve bölümleri hakkında bilgi vermek,
 • Üniversite hazırlık ve sınıflarına yerleştirmek,
 • Master programlarına yerleştirmek,
 • Gerekli evrakları hazırlamakta rehberlik etmek, hazırlanan evrakları kabul etmek ve ilgili üniversitelere teslim etmek,
 • Üniversitelere kabul edildiklerine dair, üniversitelerden gönderilen resmi evrakları kabul etmek ve öğrencilere ulaştırmak,
 • Üniversitelere ulaşımı organize etmek yol göstermek,
 • Vize danışmanlık hizmeti vermek,
 • Üniversitenin yurtlarına yerleştirmek,
 • Kiralık evde kalmak isteyen öğrencilere ev bulma konusunda yardım etmek,
 • Resmi makamlardaki (oturma izni, yabancı kimliği, sağlık sigortası vs.) işlemlerini takip etmek,
 • Öğrenci hakkında talep eden velilere düzenli ve devamlı bilgi göndermek,
 • Öğrencinin genel uyum sağlama, eğitim gibi sorunlarıyla yakından ilgilenmek.

ÖĞRENCİ DANIŞMANLIĞI VE REHBERLİĞİ

Memleket dışında öğrenim görmek, ilk olarak talebe adaylarına bir serüven bu gibi gözüküyor olsa da, doğru seçenekler yapılıp doğru adımlar atıldığı takdirde getirisi epey bir yüklü olan, planlı bir programdır.

Bulgaristan`da eğitimini planlayan ya da bu seçeneği yeni değerlendiren bütün öğrencilerimize tavsiyemiz; geleceğinizi direkt etkileyecek olan bu yolda güvenilir ve sağlam adımlar atmanızdır.

Biz; öğrencilere, deneyimli kadromuz ve lisanslanmış legal kimliğimizle, Bulgaristan’da diledikleri üniversitede, arzu ettikleri bölümde tahsil görme olanağı sunuyoruz.

Lisans, yüksek lisans, mastır veya doktora programlarından birini seçme ve giriş sınavı zorunluluğu olmadan öğrenim görme şansına sahipsiniz.

Lüzumlu dokümanlarınızın hazırlanmasından, seyahat organizasyonuna kadar her konu ile ilgili danışmanlık alabilir; üniversite-memleket kaydı, sağlık sorunları, eğitim organizasyonu ve daha birçok alanda rehberliğimizden faydalanabilirsiniz.

Davetiyenizi aldıktan sonra Bulgaristan`a gelene kadar yapmanız gereken işlemler detaylı şekilde size bildirilecek ve zaman, para kaybı yaşamamanız için gerekli yönlendirmeler yapılacaktır.

Rehberlik ve danışmanlık önemli bir iştir. Bizim amacımız öğrencilerin zahmet ve stres çekmeden Bulgaristan`a ulaşmaları ve sorun yaşamadan eğitimlerine başlayıp devam etmeleridir. Zira davetiye gönderiminden, üniversite kaydı yapılana kadar bilgisizce atılan adımlar yüzünden sorunlar yaşanmakta ve öğrenciler para ve süre kaybına uğramaktadır. Başlıca hedefimiz bunlar bu gibi talihsiz olayları engellemek ve öğrencileri bu maratonda elimizden geldiğince bilgilendirmektir.

Her konu ile ilgili aklınıza takılan sorular için bizimle bağlantıya geçmekten çekinmeyin geçen sene gönderdiğimiz öğrenciler durumumuzu bilmekteler.

Memleket dışı eğitimi için danışmanlık şirketi seçme konusu için aşırı dikkatli olunuz üniversitelere kayıt yapma belgelerini isteyiniz güvenmeden tanımdan meslek yapmayınız !!

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!