Bulgaristan'da Üniversite Okumak

Bulgaristan’da Üniversite Okumak

Bulgaristan’da Üniversite okumak pek çok öğrencinin istediği ve tercih ettiği bir durumdur. Bu hayallerinizi gerçekleştirmek..

Bulgaristan’da Üniversite Okumak

Bulgaristan’da üniversite okumak, Bulgaristan’da Lisans, Yüksek Lisans, Doktora gibi programlara katılımınızı en hızlı ve en fazla şartlarda sağlayabilmek için bütün kayıt ve kayıt sonrası hizmetlerimiz lokal olarak Bulgaristan’da ki danışmanlarımız aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Yüksek eğitim standartlarına sahip Bulgaristan üniversitelerinde eğitim olanaklarından faydalanabilmek için bizi arayabilir ya da online müracaat formumuzu doldurarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz..

Eğitim Noktası yurtdışı eğitim danışmanlığından rehberlik hizmeti saha öğrencilerin;

Bulgaristan üniversite kayıt işlemlerinden konaklama ayarlamasına, vize belgelerinin tercümelerinden vize formlarının doldurulmasına, hava alanından alınmalarına ve eğitim dönemleri boyunca rehberlik hizmetleri verilmesi bu gibi tüm işlemleri Bulgaristan içinden lokal danışmanlarımız vasıtasıyla yapmaktayız. Bu sayede eksiksiz, hızlı ve güvenilir şekilde tüm işlemlerinizin yapılmasına olanak sağlıyoruz.

Bulgaristan’da üniversite eğitimlerini piyasa öğrencilerimiz;

YKS koşulu olmaksızın sadece lise notlarıyla üniversiteye kabul edilecekler..
AB üyesi ülkede eğitim alınacağı için Avrupa ülkeler Birliği Diplomasına sahip olacaklar ..
AB üyesi ülkede eğitim alırken aynı zamanda oturum hakkında kazanacaklar..
iki lisan biliyor olacaklar..(Bulgarca ve İngilizce)
çifte vatandaşlık elde edebilecekler..
meslek bulabilme kriterleri artacak..
Denklik derdi yaşamayacaklar..
ayrıcalıklı kültür ve milliyetlerden gelen öğrenciler ile beraber okuyacaklar ve henüz öğrencilik aşamasında hem vizyonlarını hem tecrübelerini geliştirebilecekler..
bütün bunları çok aşırı ekonomik rakamlara yapabilecekler..
Ve pek çok fazla faydasıyla Bulgaristan’da üniversite eğitimi sizleri bekliyor!!
Dünya standartlarında ve sıralamasında yer saha üst düzey eğitim olanağı sunan üniversitelerde okuyacaklar..

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!