Bulgaristanda Lisans Tamamlama Eğitimi

Bulgaristanda Lisans Tamamlama Eğitimi

Bulgaristan’da Lisans Tamamlama

Bulgaristan üniversitelerinde iş yüksek okulu mezunları DGS sınav şartı aranmadan MYO diploma ve transkriptleri ile lisans tamamlayabilmektedirler. Bulgaristan’a lisans tamamlama eğitimi almak için gelen öğrencilerin birçoğu inşaat mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik mühendisliği, makine mühendisliği, endüstri mühendisliği benzeri bölümlerde lisans tamamlamaktadırlar.

Lisans tamamlama için gelen öğrenciler bir sene eğitim alacakları bölüm ingilizce yada bulgarca ise hazırlık eğitimi alıyor.Sonrasında ise transkript deki derslerine göre üniversitedeki kuruldan kaçıncı sınıftan başlayacaklarını ne kadar derslerinin sayılacaklarını öğrenebilirler.Bulgaristan üniversiteleri genel olarak lisans tamamlama için gelen öğrencileri hazırlık eğitimini aldıktan sonra ikinci sınıftan kabul etmektedir.

İnşaat ve elektrik mühendisliği kısmı ise üç. sınıftan da talebe kabul etmektedir.MYO daki transkriptinizi bize ulaştırırsanız. Danışmanlar hangi derslerinizin sayılabileceğini üniversitenin sizi kabul edip edemeyeceği konusunda detaylı bilgilere size vermektedir. Mühendislik bölümleri hazırlık ücreti 2500 ile 3000 Euro arasındadır.

Lisans ücretleri ise 3000 Euro’dur.ücretler üniversitelere iki eşit taksit halinde birinci ve ikinci dönem başında ödenmektedir.
öteki soru ve görüşleriniz bize iletebilir veya ofisimizi ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!