Bulgaristan Vizesi

Bulgaristan Vizesi

Bulgaristan Vizesi Bulgaristan devleti 1 Ocak 2007 yılından itibaren bir Avrupa Birliği üyesidir. Türkiye ile Bulgaristan içinde vize..

İçindekiler

Bulgaristan Vizesi

Bulgaristan Vizesi Bulgaristan devleti 1 Ocak 2007 yılından itibaren bir Avrupa Birliği üyesidir. Türkiye ile Bulgaristan içinde vize uygulaması bulunurken, muhtemel Bulgaristan seyahati bulunan ülkemiz vatandaşlarının Bulgar vizesi almaları gerekecektir. Bulgaristan vizesi bulunmayan TC vatandaşlarının ise Bulgaristan’a giriş yapabilmeleri mümkün değildir. Bulgaristan seyahatinde bulunacak olan memleketimiz vatandaşları Bulgaristan ülkemiz temsilcilikleri olan Bulgaristan Başkonsolosluğu İstanbul, Bulgaristan Büyükelçiliği Ankara, Bulgaristan Konsolosluğu Edirne, Bulgaristan Konsolosluğu Bursa ya da Bulgar vizesi işlemleri için çalışmalar yürüten temsilciliklere gelerek Bulgaristan vize başvurularında bulunabilirler.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!