Bulgaristan Üniversiteleri Hazırlık Dil Okulu

Bulgaristan Üniversiteleri Hazırlık Dil Okulu

Bulgaristan üniversiteler’inde eğitim Bulgarca, ingilizce, Rusça, Almanca ve Fransızca dillerinde verilmekte. Uluslararası ingilizce dil yeterlilik belgelerine sahip olan öğrenciler (ıELTS altı,5 yahut TOEFL 213), Bulgaristan üniversiteleri’nde direkt 1. sınıftan başlayabilirler. Yeterli dil bilgisine sahip olmayan öğrenciler ise üniversite bünyesinde verilen dil hazırlık eğitimini alırlar. üniversite Hazırlık dil Eğitimi, öğrencinin okuyacağı lisans programının diline göre Bulgarca, ingilizce, Fransızca, Rusça ya da Almanca olmakta. Bulgaristan üniversiteleri Hazırlık Eğitimi 9 ay ( iki sömestr ) sürmektedir.

Talebe, lisan eğitiminin yanı dizi okuyacağı lisans programına göre piyasa derslerimizi eğitimi alıyor. örneğin ingilizce Tıp okuyacak bir öğrenci ingilizce dil eğitiminin yanı sıra biyoloj ve kimya saha derslerimizi eğitimi alır, teknik okuyacak öğrenciler ise lisan eğitiminin yanı sıra matematik ve fizik piyasa derslerimizi almaktadırlar. Bulgaristanda eğitim avrupa standartlarındadır.

 

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!