Bulgaristan Üniversiteleri Hazırlık Dil Okulu

Bulgaristan Üniversiteleri Hazırlık Dil Okulu

Bulgaristan Üniversitelerinde eğitim Bulgarca, İngilizce, Rusça, Almanca ve Fransızca dillerinde verilmekte. Uluslararası İngilizce

Bulgaristan Üniversiteleri Hazırlık Dil Okulu

Bulgaristan Üniversiteleri’nde eğitim Bulgarca, İngilizce, Rusça, Almanca ve Fransızca dillerinde verilmekte. Uluslararası İngilizce dil yeterlilik belgelerine sahip olan öğrenciler (IELTS altı,5 yahut TOEFL 213), Bulgaristan Üniversiteleri’nde direkt 1. sınıftan başlayabilirler. Yeterli dil bilgisine sahip olmayan öğrenciler ise üniversite bünyesinde verilen dil hazırlık eğitimini alırlar. üniversite Hazırlık dil Eğitimi, öğrencinin okuyacağı lisans programının diline göre Bulgarca, İngilizce, Fransızca, Rusça ya da Almanca olmakta. Bulgaristan üniversiteleri Hazırlık Eğitimi 9 ay ( iki sömestr ) sürmektedir.

Talebe, lisan eğitiminin yanı dizi okuyacağı lisans programına göre piyasa derslerimizi eğitimi alıyor. örneğin İngilizce Tıp okuyacak bir öğrenci İngilizce dil eğitiminin yanı sıra biyoloji ve kimya saha derslerimizi eğitimi alır, teknik okuyacak öğrenciler ise lisan eğitiminin yanı sıra matematik ve fizik piyasa derslerimizi almaktadırlar. Bulgaristan’da eğitim Avrupa standartlarındadır.

 

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!