Bulgaristan Üniversite Denklik

Bulgaristan Üniversite Denklik

Çok daha bizim okullarda yapılabilir ama biz aslında eğitim küçümseyen sorumlu insanlar gibi görünüyor; böylece pervasızca işe yaramazsa yöntemlerin savunma iddialı psikosaçmalık ile gelip, muhtemelen, ilerici teoriler sınıfta ölüm öpücüğü vardır. Teorilerin çoğu kolektivizmi, öğretim değil hizmet etmek için icat edildi, böylece acılarını öğrenme biz sürpriz olmamalı.

Organize ve malzeme sunmak için öğretim bir bilim vardır. Bu arayış gevşek bir şekilde ölçülebilir. Eğer 100 günde 100 çocuk öğretmek istiyorum 100 gerçekler var varsayalım. Bunu yapmak için en etkili yolu nedir ?? Bu büyüleyici bir soru! O hiçbir şey yapmak için bahaneler kadar hayal aksine bizim eğitim kurulması ile ilgili olması gereken de budur.

Son olarak, ben bir feragatname eklemek gerekir. Bu makalede, sıradan öğrencilerin büyük kitle hakkında. Akıllı öğrenciler gelince, kesinlikle çok zor bunları itin; muhtemelen eğlenceli olarak kabul edecektir. Nitekim, futbol takımları ve diğer spor çabaları düşünüyorum. Çocuklar çok çalıştı ve itilir. Ama makul olarak algılarlar. Onlar tur çalıştırmak zorunda neden anlıyorum. Yani iterek öğrenciler, hatta sıradan öğrenciler, günah değildir. Hiçbir yerde gider tutarsız, verimsiz bir şekilde öğrencilere itiyor.

Bizim eğitim kuruluş tarafından sevilen tüm gerçekten kötü yöntemler sadece gereksiz, mantıksız emek ile çocukları korkutur. Sadece tüm word ve reform matematik bak. Ne yöntem hiç baktım veya tek bir çocuk için kolay hissetti.

Verimli eğitimle ilgili daha fazla bilgi için, bkz: ” 26: tarih, vb öğretmek nasıl “ ve kısa bir video ” nasıl öğretmek şey