Bulgaristan Turistik Vize İşlemleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bulgaristan Turistik Vize İşlemleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bulgaristan Turistik Vize İşlemleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan Avrupa Birliği (EU) üyeleri...

Bulgaristan Turistik Vize İşlemleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bulgaristan Vizesi Schengen Vizesi midir?

Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan Avrupa Birliği (EU) üyeleri olmak ile birlikte henüz Schengen bölgesine kabul edilmediler. Bulgaristan Turistik Vizesi ile Schengen Bölgesine geçiş yapamazsınız.

Acil Bulgaristan Turistik Vizesi başvurumuz kaç günde sonuçlanır?

BG Konsolosluğu’nun verdiği vize çeşitleri içinde acil Turistik Vizesi yoktur. Bulgaristan Turistik Vizesi başvurunuzun 5 iş günü zarfında sonuçlanması beklenir.

Bulgar Turistik Vizesi uzun süreli çok aşırı girişli alınabilir mi?

Bulgaristan Turistik Vizesi tek girişli, BG hotelde kalacağınızı beyan ettiğiniz gün yada maksimum 15 gündelik bir vizedir.

Bunun istisnası 60 – 90 güne kadar çıkabilen BG sağlık Turlarıdır. Bunun için Bulgaristan Turistik Vizesi için başvuran şahıs Bulgaristan’da ki sağlık Turuna katılacağı sanatoryum doktorundan imzalı davet mektubu gerekmektedir. sıhhat turu için arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Bulgaristan turistik vize işlemleriniz için vize prosedürleri süre kaybetmek istemiyor ve sorunsuz bir biçimde en kısa zamanda turistik Bulgar vizenizi edinmek istiyor iseniz İstanbul Bulgaristan vize işlemleriniz için Vize Merkezi\`nin Bulgaristan vize işlemleri departmanını arayabilirsiniz.

Bulgaristan İstanbul vize işlemleriniz için Vize Merkezi telefon (212) 970 0522

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!