Bulgaristan Beslenme Giderleri

Bulgaristan Beslenme Giderleri

Bulgaristan Beslenme Giderleri Bulgaristan Yurtlar Evler Bulgaristan Ulaşım sizlerin oldukça fazla merak ettiği konular..

İçindekiler

Bulgaristan Beslenme Giderleri

Bulgaristan beslenme giderleri 250-300 € arasındadır. Bulgaristan üniversiteleri alan öğrenciler gıda malzemelerini marketlerden temin ediyorlar. Bulgaristan yurtların yakınlarında büyük marketler bulunmakta.

Bulgaristan üniversitelerinde kampüs yurtları bulunur. Yalnız her üniversite yabancı öğrencilere yurt imkanı sağlamamaktadır. Bulgaristan Yurtların fiyatları 60-150 € arasındadır. Bulgaristan üniversiteleri eğitim saha öğrenciler 2-3 arkadaş ile beraber Bulgaristan ev kiralayabilirler. Bulgaristan ev kiraları 300-350 € arasındadır. Bu fiyatlar insandan insana ve tutulacak evin lüksüne, semtine ve olduğu konuma göre değişmektedir.
Bulgaristan öğrenciler ulaşım için aylık abone kartı kullanmaktadır. Bulgaristan ulaşım dolmuş ve otobüs ile yapılır. Bulgaristan Yurtlar- üniversiteler içinde ulaşım problemi yok

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!